Header Ads

Emina Cunmulaj gjyqtare ne "Top Model" te Suedise

Kur vite me pare intervistova Emina Cunmulaj per revisten "Klan" dhe e pyeta se cfare mendonte per emisionin "Top Model", ajo mu pergjigj se ne te vertete jeta ne boten e modes nuk eshte aspak e tille sic prezantohet ne kete program. Thua do kete nderruar mendje ne 2012? Pyesim, sepse ajo ka qene se fundmi nje prej gjyqtareve ne panelin e "Top Model" te Suedise...No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.