Header Ads

Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakte - Shiko videon ketu


Rona Nishliu sapo ka publikuar nje videokenge te re e cila titullohet "Se vetem zemra flet sakte ". Kjo kenge eshte projekti me i fundit i kengetares,e cila percjell nje mesazh sensibilizimi per dhunen ne ciftet adoleshente. Kenga eshte e bukur, ka nje mesazh te qarte dhe po na nxit deshiren,per te kerkuar nje album te plote nga Rona.Besoj se ka ardhur koha...PRONTO! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.