Header Ads

Ermal Mamaqi - Ditet e mia


Kujdes Pirro Cako se Ermali po te hyn ne territor lol. "Ditet e mia" eshte kenge e bukur, por pse kaq depresiv Ermali? 30 vjec je mo jo 50! Paska plas kriza e moshes se mesme ketu! Ahaaaa qenka kenge e kompozuar dhe shkruar nga Pirro! OK! Tani behet me e kuptueshme. Zakonisht kur njerzit e kujtojne me kaq mall rinine apo adoleshencen tregon se te tashmen nuk po e shijojne dhe aq. Amon se e njejta gje eshte vetem skenat ndryshojne. Une jam me parimin qe jeta eshte nje "Shkolle e mesme" por kjo nuk do thote qe ta kalosh me kalamjte tere jeten lol. Keshtu eshte kur konkuron ne te njejtin festival me Florianin, te duket vetja babagjysh hahahhahahaha.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.