Header Ads

Festivali i Kenges ne RTVSH- Kejsi vs Anjeza per cmimin


Te dyja kane qene ne Eurovision, te dyja kane qene tek Ethet..., te dyja e kane fituar nga nje here kete festival dhe sot, gjenden perballe njera-tjetres si pretendentet kryesore per cmimin e pare te ketij festivali. Kete vit duket se Shqiperia do te coje dhe nje here ne Eurosong, nje ish-fituese e pa patur parasysh kengetaret ne themi cmimi duhet ti shkoj Kejsit.Urime Kejsi!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.