Header Ads

Fjolla Morina - FB - Shiko Videon


FB nuk qendron per FaceBook, kete po jua qartesojme qe ne fillim,degjoni kengen dhe e merrni vesh se per cfare e ka fjalen kengetarja e cila eshte po aq seksi sa dhe videoja.  Do i thyej diskot shqiptare kjo kenge :P
ps. Kur thote OK...kukuuu No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.