Header Ads

Ledina Celo - Me ndez - Shiko videon ketu


Bukur! Ledina sjell nje video dhe nje kenge shume te bukur per kete fundvit.E qete,madhore,me nje vokal te kontrolluar ne menyre perfekte, duket se kengetarja i ka lene menjane ritmet dance me te cilat eshte prezantuar se fundmi dhe....po qe na pelqen me teper keshtu!!! Fiksim 1:50 min!

3 comments:

  1. ledina sjell gjithnjerisi ne muziken Shqiptare...Eshte e paarritshme

    ReplyDelete
  2. bravo per kete kenge e kete muzike te vecante.ledina je njishhhhhhhhh

    ReplyDelete
  3. faleminderit per kete kenge kaq te bukur dhe domethenese..Interpretimi i magjishem sic di te beje LEDINA.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.