Header Ads

Miss Albania dhe Miss Kosovo at Miss Universe in L.A - Foto/Video


Miss Albania dhe Miss Kosova kane mberritur ne Las Vegas dhe po behen gati per tu prezantuar ne rradhe me me te bukurat e botes ne spektaklin e madh Miss Universe i cili mbahet si sot java.Nderkohe pershtypjet dhe vlersimet rreth vajzave kane qene te ndryshme. Miss Kosova - Diana, eshte pritur me kureshtje, por gjate aktiviteteve te ndryshme ajo eshte shfaqur disi e ndrojtur dhe larg kamerave, nderkohe qe Miss Albania Adrola, ne ardhje ka impresionuar te pranishmit me prezencen e cilter dhe afrueshmerine e saj dhe pse po ashtu si Diana i ka qendruar larg kamerave (pothuajse si cdo Miss tjeter nga vendlindja ne kete konkurs). Gjithsesi Diana vazhdon te mbetet nje prej me te preferuarave, ndersa Adrola dhe pse e magjishme ne proven me fustanin e ballos, i duhet te rregulloj vetullat dhe te gjej nje model flokesh me te pershtatshem e DEFINITIVISHT JO te drejta presh. Me siper po ju sjellim disa nga fotot me te fundit e me poshte dy video nga aktivitetet ne L.A.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.