Header Ads

Rob Kardashian dhe Rita Ora ndahen.Rob:Me ka tradhetuar


Rob Kardashian ka bere ate qe cdo kalama i mire ben sot ne vendet perendimore, ja ka futur disa statuse ne Twitter duke akuzuar Rita Oren se ja ka dredhur me rreth 20 meshkuj gjate kohes qe kane qene bashke. Postimet tashme jane fshire, por Twitter eshte si Las Vegas, ca behet aty mbetet aty dhe tarararrarararatatattaa ja ku e keni foton me mesazhet e postuara te cilat duken me teper si fjale te nje femije te nxehur sesa te nje personi te matur.Kush ndahet nepermjet Twitter?! Hahahahhahaaha! Persa i perket historise duket disi jashte kontrollit se se pari... Rob s'duket nga ata qe dine te numeroj deri ne 20 lol ok ok shaka, po hajde njeri cfare flet? Se dyti, teksa Rob gjithmone ka hedhur fjale qe eshte ne lidhje me Riten, kjo e ka mohuar duke thene jemi shoke.Keshtu qe...nuk i bie ta kete tradhetuar OK! Hahahahhahaha! E treta dhe me e preferuara ime, pyet Rob "Si mundet nje femer e cila eshte kaq e zene me pune per te filluar karrieren e saj te gjej kohe me shku me te tjere kur eshte ne nje lidhje?"  HA! Dy fjale - Kim Kardashian! S'po e menderos me teper hahahhahahahaha. OK, ok se me vjen gjynah, po s'behen keto pune keshtu o njeri! Ja sa ti shkoj Rita ne Amerike se ja tregon ajo! Sa per dijeni une kam thene qe nuk e di pse jane lidhur se keta s'perputhen si tipa. Ja lexojeni KETU 


Ps. Nuk dihet nese dikush ka vjedh llogarine e Rob dhe ka postuar keto statuse apo ai vete, por dihet qe dhe motra e vet kish komentuar ne nje prej statuseve keshtu qe...

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.