Header Ads

Sheila (X Factor) prezanton singlen e saj te pare


Gjate spektaklit "Miss dhe Mister Albania", Sheila fituesja e edicionit te pare te X Factor Albania, ka prezantuar nje kenge te cilen une nuk e njoh ndaj po mendoj se eshte singla e saj e pare? Nese po, atehere...

Kenges nuk ja dime titullin, por duket nje krijim alla Jessie J, e lezetshme dhe do ju pelqej pasi disa degjimesh por shume e thjeshte si per kenge te pare.Po mundohem te kuptoj perse e kane hypur mbi tavoline me nje fustan si tende cirku, por s'po e marr dot vesh...nejse, nuk shquhem per ndonje stil avant-garde une kshu qi ....


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.