Header Ads

Shqiptari Prolifik do drejtoj ne NBC programin "Real Music Live"


Ju kujtohet ai prezantuesi shqiptar i cili gjate nje interviste te Rita Ores i tregoi tatuazhin shqiponje ne kraharor? Emri i tij eshte Prolifik (emri i artit ,sepse emrin e vertete e ka Michael) dhe ne daten 22 dhjetor do te prezantoj ne kanalin e njohur amerikan NBC, programin e ri "Real Music Live". Me poshte po ju sjellim reklamen e emisionit, nderkohe qe me teper rreth Prolifik do ju shkruajme se shpejti ne Albaniac. Na ndiqni!
 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.