Header Ads

Skena e Festivalit te 51 te Kenges ne RTVSH me mesazh Illuminati - Foto


Hahahahahhahahhahhahahahaha! Ok e bera kastile qe te fillojne keta te parrallisin tani qe ueeeeee e pe syrin ne skene illuminati eeee lol. Megjithse eshte pak skene e cuditshme e cila shikuar nga lart, shfaq nje sy qe do sherbej si podium per te qendruar kengetaret.Nderkohe syri lidhet me deren nga nje pale shkalle dhe gjate interpretimeve nga dera e rrumbullaket leshohet nje drite e cila bie permbi? Syrin! Nderkohe e pare persembrapshi (dmth te pozicionohesh nga hyrja) mund te vini  re qe skenografia krijon nje piramide me syrin ne maje. Nejse, shakaaaaa po bejme s'ka lidhje, se po ashtu do kishte marre pjese Tuna se ajo eshte illuminati ajo lol. Skenografia eshte krijuar nga Adnan Kastrati dhe duket interesante gjate funksionimit te plote, megjithse keto ekranet dixhitale jane bere te bezdisshme se i sheh ngado se fundmi.

 Fotot:EurosongShqiperia

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.