Header Ads

Dafina Zeqiri premiere -Vec ti - SHIKO VIDEON


Kjo eshte videokenga me e re e Dafina Zeqirit  realizuar nga Imagine Films me muzike te Lurro dhe bere e mundur per transmetim ne YouTube nga OnAir Music. Kenga, videoja, vete Dafina...SUPER! Vertet me ka pelqyer shume. Pritet qe kjo video te thyej rekorde fale popullaritetit te Dafines, por dhe kenges qe eshte cool. Ok ok jepi play dhe nje here :ppp

1 comment:

  1. Kosovaret kan shkuare shume largt me musike.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.