Header Ads

TOSE PROESKI - Sve je ovo premalo za kraj - Videoja e re

Tose Proeski ishte nje prej zerave dhe artisteve me te njohur e me te suksesshem ne Ballkan i cili u shkepput nga jeta ne nje moshe shume te re. Pavarsisht se ne ketu publikojme vetem kenge shqip, vendosem te benim nje perjashtim, pasi e dime se Tose ka pasur fansa te shumte dhe ne Shqipe. Kjo eshte kenga e tij e pare, publikuar pas vdekjes, transmetimi i te ciles po behet e mundur ne YouTube fale OnAir Music te cilet i falenderojme!


1 comment:

  1. kurrkush nuk mundet ti kendoj kenget e TOSE PROESKI si Mark Marku

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.