Header Ads

Dafina Zeqiri te premten publikon "Veq ti"


Dafina Zeqiri javen qe vjen, te premten me 25 janar publikon videokengen e saj te re "Veq ti". Kjo kenge do ta kete premieren e saj ne kanalin zyrtar te Dafines ne YouTube tek www.YouTube.com/DafinaOfficial nen perkujdesjen e OnAir.Na vizitoni ketu ne Albaniac, sepse dhe ne do ta publikojme,porsa videoja te jete gati per publikim dhe ju garantojme se kete here ajo nuk do te hiqet nga qarkullimi sikurse ka ndodhur me pare me videot  e tjera te kengetares.Kemi mesuar se jane marre te gjitha masat dhe eshte konfirmuar cdo e drejte e autoresive me YouTube qe kenga te mos fshihet.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.