Header Ads

Galena pershtat ne bullgarisht "E di" te Nora Istrefit


Kengetarja bullgare Galena ka publikuar muajin qe shkoi nje kenge te re e cila eshte versioni bullgar i "E di" te Nora Istrefit. Ne nuk dime nese ajo e ka vjedhur kengen apo ka blere te drejtat, por dime te themi qe e ka realizuar mjaft bukur. Po dhe mund te jete rastesi se si ka thene vete Nora, shtate nota jane te shkretat. Ene kshu...Ja shikojeni me poshte. E ka qare Galena!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.