Header Ads

JMSN flet per revisten NYLON


Ah kenaqsia qe te lind kur hap nje reviste dhe shikon ne te te shkruhet per nje artist shqiptar! Teksa  lexoja numrin e ri te NYLON (per Ameriken), andej nga mezi zbulova dhe nje shkrim per shqiptarin jashtezakonisht te talentuar JMSN. Ai  ka publikuar kenge nen tre emra te ndryshem, e ne cdo rast ka qene i vecant, i suksesshem e ka terhequr vemendjen e disa prej emrave me te njohur te muzikes boterore. Ne jemi duke pergatitur nje shkrim per te, por do ju duhet te prisni dhe pak. Nderkohe, shkoni blini revisten...vrap vrap!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.