Header Ads

Kristine Elezaj publikon me 29 janar kengen e re


Kengetarja Kristine Elezaj ka bere te ditur se me date 29 janar do te hedhi ne treg videokengen e re. Ajo titullohet "Monster" dhe eshte kenga e pare nga albumi i dyte i kengetares me origjine shqiptare e cila jeton ne Amerike. Kenga po mendojme se eshte e  rrymes pop-dance, duke pasur parasysh qe Kristine tregoi perpara disa ditesh se ishte vrare ne gjunj gjate kercimeve per videon, si dhe nga kjo foto e marre nga videoja. Yep! Te pasmet e saj jane! Na vizitoni se shpejti per te pare videon, ketu ne Albaniac.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.