Header Ads

Producenti Dj Frank E i Jason Derulo vlerson Ylli Limanin


Ne ju kemi thene qe Ylli Limani eshte nje talent i ri per tu patur ne vemendje, e mesa duket ne nuk jemi te vetmit. Ne kanalin e tij ne YouTube Ylli,poston shpesh kenge te kengetareve te huaj kenduar prej tij dhe njeren prej tyre "Breathing" te Jason Derulo e ka vene re dhe producenti i kengetarit Dj Frank E.Ai duket se e ka pelqyer interpretimin e Yllit, pasi e ka postuar dhe ne faqen e tij ne llogarine e Twitter (shiko foton). Dj Frank E, njihet per bashkepunimet e tij me Madonna,Ludacris,Justin Bieber,Kanye etj cka per vete Yllin nje vlersim i tille duhet te jete  i mrekullueshem. Kjo nuk eshte hera e pare qe nje kengetar i njohur poston dhe vlerson interpretimet e artisteve shqiptare. E njejta gje i ka ndodhur edhe Beses, intepretimi i te ciles (You Will Never Know) eshte postuar nga Imany shoqeruar dhe me nje kompliment.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.