Header Ads

Rita Ora duet me Snoop Lion (Snoop Dogg) - Torn Apart


Rita Ora dhe Snoop Lion i njohur me pare si Snoop Dogg (ka nderruar nofken se fundmi) kane xhiruar se bashku nje videokenge e cila titullohet "Torn Apart". Kjo kenge videoja e te ciles sapo eshte xhiruar ne Tailande, do te jete pjese e versionit amerikan te albumit debutues "Ora" kur ai te hidhet per shitje ne SHBA.Teksa suksesi i Rites ne Amerike ka qene me i vaket se sa ne Europe, ky bashkepunim me aq te preferuarin Snoop, shpresohet ta sjelli Riten ne majen e hitparejdit amerikan dhe ta bej ate nje emer te njohur tek publiku vendas. Ja dhe disa foto gjate xhirimeve te videos.
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.