Header Ads

Machiato Band - Nënshkruaj

 
Machiato Band vazhdojne ende? Hmmm, une kisha idene se ishin ndare. Kenga eshte shume e vaket ka nje vije melodike te kendshme, por te jep pershtypjen sikur eshte e paperfunduar. Nejse, une i kam qejf si grup dhe me vjen mire qe kane vendosur te sjellin kenge te reja.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.