Header Ads

Ylli Limani kendon "When I Was Your Man" te Bruno Mars


Ok, se po lexoja diku te ankoheshin se perse Ylli ka filluar te beje 101 video me kenge te artisteve te huaj etj etj. Perse jo? Ai eshte nje kengetar i ri dhe ka zgjedhur nje menyre shume efikase dhe shume popullore ne vendet e tjera per artistet e rinj, qe te vihen re dhe te provojne vetveten ne publik. Jo duhet te pres festivalet madheshtore e te bashkpunoj me superstaret e vendit me u quajt. Mua me vjen mire qe nje grup i ri artistesh po fillojne qe te kendojne live kudo qe ju jepet rasti e po publikojne kenge ne youtube per te promovuar veten e per te treguar se muziken nuk e kane loje kukamfshehti, por pasion.Nje nder interpretimet me te mira te Yllit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.