Header Ads

Revista "Elegance" shkruan per Oscar dhe pa i pare hic!


Gazetaret ne vendlindje kane arritur aq nivel te larte raportimi saqe nuk kane nevoj fare te lexojne apo ti shikojne aktivitet e ngjarjet e ndryshme artistike! Ata ngrejne duart lart dhe vavuuuuuum... ju vjen lajmi nga e ardhmja me pika me presje.Ja psh numri i ri i "Elegance" ne te cilin thuhet se: 

Nata magjike e ndarjes së çmimeve Oscar tërhoqi vëmendjen maksimale jo vetëm të atyre që janë adhurues të kinematografisë, por edhe atyre që e duan modën, pasi spektakli i ngjyrave dhe tendencave ishte kryefjala e tendencave Pranverë-Verë 2013.


Uaaaaa sa mire! Tani na thoni dhe se kush fitoi te veme baste te bejme ndonje leke! Hahahahahahahaha! Gallate! Ps. Per ata qe s'po kuptojne gje. Cmimet Oscar mbahen me 24 shkurt, keta kane bere gati shkrimin per publikim qe tani pa e pare spektaklin fare, thjesht i shtojne fotot lol.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.