Header Ads

Adrian Lulgjuraj & Bledar Sejko - Identitet - Shiko videon

Ky eshte versioni perfundimtar i kenges "Identitet" si dhe videoja e saj qe u prezantua kete jave nga grupi perfaqsues i Eurovision Albania. Videoja eshte ok, e te them te drejten mendoja se do dilte me keq, por ne fakt me pelqen. Eshte nje video rrok e SHYQYR nuk ka ngarkesa efektesh apo makiazhesh. E thjeshte, jep funksionin e duhur dhe nuk terheq vemendjen nga kenga - qe ne kete rast eshte dhe thelbesore per konkurimin. Kenga ka pak ndryshim. Po ashtu sic u premtua, ka me teper ritem, fillimi ka ndryshuar pak dhe pas disa degjimesh duket kenge e mire rroku. Si do dali ne Eurovision? Veshtire te them pasi kete vit ka shume prurje te mira, por ne kemi nje avantazh - kenga eshte rrok. Kete vit Eurovisionin e kane mbytyr femrat dhe baladad e kjo na ben te shpresojme qe do dalim ne finale. Normale, se 3 ore aaaaaaaaa ooooooooooo iiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuu nuk do degjojne njerzit ne finalen e festivalit. Suksese djema!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.