Header Ads

Big Brother Albania


Nuk e kam ndjekur Big Brother e te them te drejten nuk kam asnje fare interesimi. Sot me derguan kete video dhe i hodha nje sy. Nuk po hyj ne detaje, sepse s'ka rendesi, vec nuk kuptoj, perse njerzit ketu hyjne me idene per te bere sherr tere kohes? Perse nuk mundohen qe te bejne qejf, gezojne apo t'ja kalojne sa me mire me njeri-tjetrin? Psh. Ai momenti ne fund me Elonen.Mjaftonte ti thoshte, qe nuk dua te mi prekesh me veshjet.Kaq! Filloi ajo tu fol si me qene shofere kamioni. Po beni re qejf, se nuk eshte se ju jepet rasti me jetu nje eksperience te tille dy here ne jete. Kur ka thene ai djali KREM NE TUB hahhaahahhahahaaha kam vdek tu qesh. Oh cfare po i bejne shqipes! Ah dhe dicka! Ishin cuditur njerzit me striptizmin e blla blla blla. Po mire ata qe jane 50+, po keta te rinjte pse bejne si naive? Amon uroni mos t'ju vene juve nje kamer se pastaj kukuuuuu medet! E dini ju keta, naivet jane zakonisht ata qe e thyejne pisten.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.