Header Ads

Eliza Dushku publikon faqen online


Eliza Dushku sapo ka lancuar faqen e saj zyrtare online ne te cilen mund te gjeni informacione rreth aktivitetit artistik te aktores si dhe lajme nga eksperiencat e perditshme te saj. Faqja duket se eshte me teper sesa personale per Elizen, pasi ne te gjenden postime nga vellai Nate si dhe shkrime per nenen e  e Elizes, Judy. Per me teper vizitoni www.ElizaPatriciaDushku.com

Ne lajme te tjera, Eliza kete vit rikthehet ne kinematografi me filmin televiziv "The Saint" (shih foton), serialin televiziv vizatimor "Hulk and the Agents of S.M.A.S.H" si dhe ne ekranin e gjere me "The Scribbler".


Eliza Dushku gjate xhirimeve te The SaintNo comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.