Header Ads

Noizy kete vere me album te ri


Noizy ka bere te ditur se kete vere do publikoj albumin e ri i cili eshte dhe albumi i dyte i rreperit te njohur shqiptar. Ne kete album pervec kengeve te reja, perfshihen dhe "Gunz Up", "Looking at You", "Never Forget" "Blocka" etj. Padyshim nje prej albumeve me te shumpritur te vitit.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.