Header Ads

Shiko reklamen e "Penthouse" te Ardian Bujupit ketu!


Ardian Bujupi vazhdon bashkepunimet me artistet shqiptare. Pas "I'm Feeling Good" me Noizy ai publikon se bashku me Dj Dalool videokengen "Penthouse" e cila pritet ta kete premieren me date 16 mars. Me poshte keni dhe nje fragment nga videokenga.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.