Header Ads

Tony Dovolani te henen rikthehet ne Dancing with the Stars


Tony Dovolani rikthehet ne Dancing with the Stars ne Amerike kete te hene. Sezoni i ri e gjen Tonin si shoqerues dhe trajner te kengetares Wynona Judd. Ajo thote se di ti tundi ato qe i ka dhene nena, e nena marshalla nuk duket se eshte kursyer hahahahhahaha. OK, ok mos te behem i keq se eshte Wynona eshte tip. Me poshte po ju sjellim dhe nje video nga provat e para te ciftit. Suksese Tony!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.