Header Ads

Leksione fotografie nga Shkendija.

Sigurohu qe banjo osht e lare. Shiko qe vithet te jene brenda ekranit, hape gojen, lyj buzet...nese s'ke banjo
shko ne krevat dhe..e ngre kemben, sigurohu qe vithet jane brenda ekranit, buzet shtrydhi, ene tak synin shkele. U ba!

1 comment:

  1. Hahahahahahahahha te rafte e mira ku te shkon mendja ty :D
    Kjo eshte out fare.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.