Header Ads

Aferdita duet me Bleron?E njejta gje mesohet dhe per Aferditen e Bleron. Ajo eshte ne Prishtine per te realizuar kengen e re dhe ka postuar nje foto ne studion e kengetarit cka po na ben te mendojme se kenga e rradhes do te jete dance e duke qene se Blero gjate veres vazhdimisht ka publikuar duete...ndoshta do te jete dhe ai ne videokengen e Aferdites?

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.