Header Ads

Elhaida Dani publikon - When Love Calls Your Name


Elhaida Dani ka publikuar nje kenge te re si pjese e prezantimit te saj ne The Voice Italy. Kenga titullohet "When Love Calls Your Name" dhe mund ta blini ne dyqanin elektronik iTunes. Ne e degjuam kengen dhe na pelqeu shume, perfekte per Elhaiden si kenge, por dhe interpretimi i saj ishte super! Gjithashtu ju kujtojme se per cdo blerje te kesaj kenge ne iTunes, ju i dhuroni Elhaides dy vota te cilat i shtohen vlersimit te saj final. Me poshte po ju sjellim nje video gjate regjistrimeve te kenges. Suksese Elhaida!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.