Header Ads

Jon Tarifa konfirmon duetin me Vesa Lumen dhe...


Jon Tarifa kete jave publikon albumin "Free To Be" ne Hollande, nje album i cili do te shitet nepermjet dyqaneve elektronike ne mbare boten dhe pritet te kete suksesin e kengeve te fundit te kengetarit si "Focus" "Next To Me" etj. Ne biseduam me Jonin per numrin e ri te Revistes Albaniac, e midis te tjerash mesuam se lajmi rreth bashkepunimit te tij me Vesa Lumen eshte mese i vertete, biles dy kengetaret kane perfunduar se regjistruari kengen e cila .........aaaaaaaaaa nuk mundem te ju them me shume, pasi duhet te prisni numrin e ri te Albaniac. Intervista eshte vertete interesante, ku Jon, flet per aktivitetin e tij muzikor e do te zbuloni dhe per nje artiste tjeter me te cilen ai ka deshire te bashkepunoj. OK e mbylla ketu se keshtu sic e nisa une te gjitha do i them. Lexohemi ne qershor!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.