Header Ads

Revista "MAXIM" i thote Lola Lumes - Je HOT!


Bukuroshja shqiptare Lola Luma eshte perzgjedhur nga revista e njohur MAXIM, si nje prej femrave me te bukura ne Amerike. Cdo vit kjo reviste, zhvillon nje konkurs "Hometown Hotties" (Me te bukurat,seksit e qytetit) ne te cilin fton vajzat ne mbare Ameriken qe te dergojne fotot e tyre per te perzgjedhur me pas dhe vajzen me te bukur te qytetit ne Amerike. Kete vit, shqiptarja Lola Luma eshte perzgjedhur nga redaktoret e revistes dhe momentalisht konkuron ne fazen e trete te konkursit vec nje hap larg gjysem finales e dy hapa larg finales. Fituesja e ketij konkursi shperblehet midis te tjerash dhe publikimin e nje sesioni fotografik ne revisten MAXIM. Nderkohe, Lola ka nevoje dhe per ndihmen tuaj!!! Duke filluar nga data 3 qershor, ju mund te klikoni KETU dhe te votoni per Lolen qe ajo te kaloj ne finale e super do ish qe dhe te fitonte!!! Nuk ju kushton gje, vec 60 sekonda! Ndihmojeni Lolen qe te jete jo vetem shqiptarja me HOT, por dhe vajza me HOT e qyteteve amerikane! Mbajeni mend! 3 qershor!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.