Header Ads

Action Bronson - kopertina e albumit te ri


Hahahahahhaha! Ky eshte gallate! Action Bronson ka publikuar kopertinen e albumit te ri "Saaab Stories" i cili pritet te dale ne muajin qershor. Fotoja eshte fantastike dhe me sjell ndermend videon e famshme "Two Girls And a Cup". Kane dale sikur po i mbajne audicionin lmao hahahahahaha.

Rreperi i njohur me origjine shqiptare, gjithashtu ka bere te ditur nje liste te kengeve qe do gjenden ne kete album. Ato jane 72 Virgins, Triple Backflip, No Time, The Rockers, Strickly 4 My Jeeps, Alligator, Seven Series Triplets. Albumi eshte prodhuar nga Harry Fraud, e ne te Action bashkepunon me Big Body Bes, Prodigy, Raekwon dhe Wis Khalifa.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.