Header Ads

Tika per "Caffe Swimwear" HOT


Tika kur ta bej per te dale ne plazh, duhet te tregoj vendin dhe oren qe vajzat te fshehin te dashurit, e pastaj t'ja fusin vrapit dhe te fshihen dhe vete se perndryshe vec te shkojne e te mbyten ne det, pasi me kete trup qe ka Tika ajajajajajajajajaaaaa te ben hije vallaj! Hahahaha! Ne kete sesion fotografik modelja shqiptare pozon per linjen e rrobave te plazhit "Caffe Swimwear" dhe zyrtarisht sezoni veror ka filluar!
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.