Header Ads

Vildane Zeneli ne reklamen e re te FIAT me Arianna dhe Pitbull - VIDEOModelja/kengetarja Vildane Zeneli shfaqet ne reklamen e fundit te makines FIAT e cila eshte sjelle ne formen e nje videokenge te interpretuar nga Arianna dhe Pitbull me titullin "Sexy People". Vildane shfaqet ne minuten 3:35 ndersa me poshte po ju sjellim dhe disa foto nga pjesa e saj ne video :)
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.