Header Ads

Tingulli Trent - Po t'shoh permas - Shiko videonMesaduket Tingulli Trent se shpejti do publikoj dhe nje tjeter kenge me Bleonen, pasi nga fotot qe pame me pare, duket qarte qe nuk behet fjale per kete video. Kenga "Po t'shoh permas"eshte cool, ritmi me pelqen shume. Teksi insiston pak a shume ne vijen e pergjithshme te kengeve te Tingulli Trent 1- veco veten nga te tjeret 2-tregoju kush eshte me i miri 3-verteto pse je me i miri.  Ajo cka me pelqen me teper eshte fakti qe me kete kenge Tingulli thjesht ben hip-hopi pa ndihmen e ndonje refreni pop/rnb apo efekteve te fundit elektronike. Kenge perfekte per veres ne makine nder me te mirat e Tingullit. Ku ta shkarkoj une kete tani?No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.