Header Ads

Ardian Bujupi kerkohet nga policia pas nje rrahje ne klub.


CFAAAARE! Ardian Bujupi? WOW! E kush mund ta kishte menduar qe Adriani mund te bente dicka te tille, por ja qe ka ndodhur. Nuk dihen arsyet, por pas nje konfrontimi me nje djale ne nje klub te Frankfurtit ne Gjermani, Ardian Bujupi eshte nxehur aq shume, saqe e ka rrahur personin ne fjale deri sa e ka lene pa ndjenja pertoke dhe me pas eshte larguar nga vendngjarja. Kur policia ka mberritur ne skene, pas investigimit te ngjarjes ka leshuar dhe urdher arresti per kengetarin e "Want U Now", sipas gazetes gjermane "Bild". Fotoja qe shikoni ketu eshte e personit qe ka rrahur Ardiani...Si bejne dhe keta gjermanet amon! Mua s'me dukjet dhe aq keq... hahahahahahaha!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.