Header Ads

Enca - Jepe Tash


Pas TopFest10 Enca publikon videon e re per kengen "Jepe tash" ne te cilen shfaqet me ndryshe dhe me e "rrezikshme" sec e kemi pare me heret. Kenga eshte e lezetshme por do kishte qene nje kenge perfekte pop, nese do kishte pas pak me shume ritem apo ndoshta me duket mua por duket shume e pershtatur per tu kenduar ne anglisht. Megjithate ne ju keshillojme te mos ja hiqni syte Ences e cila eshte nje talent i ri shume premtues. Ne numrin e ri te Albaniac do gjeni nje interviste te plote me te dhe do na jepni te drejte :)

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.