Header Ads

Nora ft. Gena - Le MamaAjjjjjjjjjjjjjjjj Nora! Ok...nje minute pushim te marrim fryme! Ok! Besoj se eshte e kuptueshme te themi qe "Le mama" eshte kenga qe do degjohet kudo dhe hiti i padiskutueshem i kesaj vere! Qe ne momentin qe kemi publikuar lajmin mbi duetin e Nores dhe Genes, ky ka qene lajmi me i lexuar ne Albaniac dhe ende vazhdon te jete, sic besojme do te ndodh dhe me kete lajm te publikimit te videos. Nuk ka si te ndodhi ndryshe, videoja eshte shume hot, kenga super dhe te dy kengetaret percjellin te njejten peshe pa zbehur njeri-tjetrin. Duet perfekt! Nje gje e vogel...ata kalamajate ne fund te videos...PSE? Vdekje i kam kalamajte ne video, si video turke lol. 

PS. O NORA BOLL ECE SE NA CMENDE! Hahahahhaa! SO HOT! Fiksim kjo kenge.


2 comments:

  1. Nora t'i futet tangos se ngjante bukur,se per kenge s'ja thote fort.Me e bukur pjesa e Genes.

    ReplyDelete
  2. Nora, duket si kloni i Nexhat Dacit, hahaha femer bajate.....

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.