Header Ads

Alban Skenderaj & DJ Dalool - Peng - Ku e kemi degjuar kete neve?


Me pelqen shume kjo kenge dhe bashkepunimi i Albanit me Dj Dalool ka rezultuar i suksesshem. Videoja gjithashtu eshte e lezetshme dhe tipike e stilit te videove te dj_ve se "Ultra", "Kontor" apo "Armada" nderkohe qe muzika me kujton shume nje melodi te 2011 e cila mban titullin "World Sound" nga nje kompozitor i ri dhe i talentuar shqiptar Adriano Rama ne bashkepunim me Dj Sclan. Po me ngjasojne shume eeee! Tani une s'jam budalla te jem 100% i sigurt ne kete qe po them, por si gje e mencur qe jam, kam dhe une dyshimet e mia, ndaj qofsha gabim. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.