Header Ads

Besa - Folie


Kjo eshte nje kenge perfekte dance ndaj dhe ne jo me kot e perzgjodhem ne listen e 20 Kengeve Dance me te mira te kesaj vere ne Albaniac! Videon me kenget me te mira e publikojme javen qe vjen tatatattatattataa, se bashku me "Folie" normalisht! 

1 comment:

  1. Mos harro kush je dhe nga je, sepse ato jane identiteti yne......

    Flm. Albaniac per kete publikim.....

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.