Header Ads

G4SHI - Who Made Me


Action Bronson mund te jete me i njohur se G4SHI dhe nuk e mohoj qe ka kenge te mira, por G4SHI my man nuk ka nje kenge te keqe ose nje kenge qe une ta kem anashkaluar e te them eh..varja. Kjo kenge eshte...PHEWWWWW KILLAAA! Na falni per anglishten po zhargone muzikore ene kshu. Mendoj se kjo eshte kenga qe do e vendosi G4SHIn ne rrugen e duhur per te popullarizuar emrin e tij jashte skenes se Nju Jorku. E nese ju mendoni se kjo kenge eshte super? Pritni kur te publikoj "Is There A Heaven"  ajjjjjjjjj do vrisni veten lol. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.