Header Ads

Etnon feat Kaltrina Selimi - Pike ne jete


Me fal cfare zyre ishte kjo ne video? Po Kaltrina ke perfaqson planetin Mars? Pyes se gjykuar nga veshja, nga te jete tjeter hahahahahahhaa! Kenga eshte e bukur por duket e paperfunduar. Pershembull rrepimi mezi degjohet, Kaltrina duket sikur eshte nje note me lart sec duhet, e ndoshta nje ritem jo kaq i sterrperdorur nga Etnon. Nuk po behem i keq, thjesht ngaq i pelqej Etnon shume dhe jam zhgenjyer nga kenget e fundit po e them. Ai qe ta do te miren ta thote ne sy te verteten se keshtu lajka llapa lluqe gjithe Estrada i shperndan nga mengjesi ne darke. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.