Header Ads

Lea Metolli feat Etnon - Ne vena


"BlackFish" po sterrmundohet me e be Lea Metollin te njohur ne Estrade, por s'po funksionon. Jo se nuk ka talent apo premisa per tu bere e njohur, por kenget jane te vjetra, duken si te pershpejtuara dhe asnjera prej tyre s'po i hyn ne zemre publikut. Ndoshta me mire nje kenge tamam sesa nje album i tere...JALLAAAAAA  kam fol si me pas fol Tuna. Duhet me e be nje pushim une se sheh ti c'behet do me akuzojne dhe per plagjiature pastaj.Po cte bej mo amon 36 germa ka alfabeti! Gjera qe ndodhin! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.