Header Ads

Genta Ismajli - Si ty nuk ka


Ka momente te kesaj kenge qe me pelqejne shume (2:41) ka momente si (2:03) qe...nuk di c'te mendoj,. Ndoshta duhet ta degjoj disa here kengen por nuk di. Videoja ne pergjithsi eshte ok. Genta si gjithmone fotozhenike dhe e bukur. Skenat e pishines HOT! Nderkohe fillimi dhe aty me floke te gjata me kapele...hmmm wtf? lol Po e degjoj per te treten here kengen dhe ndoshta ka te bej me preferencat e mia qe me irritojne perseritjet nga fillimi ne fund i nje vargu i cili pushton gjithe kengen dhe kenga kthehet ne nje varg te vetem, por une do preferoja nje remiks ne vend te ketij origjinali. E me remiks, po mendoj heqjen e disa pjeseve e mbajtjen e dy tre pjeseve te bukura e ritmin e forte. Mozart jam! 

2 comments:

  1. Gjithve po i pelqen vetem ty jo :)

    ReplyDelete
  2. Ajo parukja e verdhe shume kot.Edhe ritmi shume i perseritur...Jam fanse e Gentes po ketu s'me ngjiti.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.