Header Ads

JMSN - Love & Pain


JMSN eshte fantastik! Nese ende nuk e keni marre albumin e tij "Priscilla" - duhet! Cdo kenge ne album eshte e mrekullueshme dhe mbi standartet e shumices se muzikes me te degjuar te momentit. "Love&Pain" eshte nje prej kengeve te ketij albumi te cilin une nuk mund ta heq dot nga iPhone dhe me vjen mire qe JMSN ka vendosur ta publikojne dhe ne video e cila gjithashtu eshte cool. Premiera e videoklipit eshte bere nga revista e njohur muzikore "Spin" e cila eshte shume seleksionuese kur vjen puna ne prezantimet qe ben, cka verteton dhe nje here talentin e JMSN. Fiksim! Fiksim! Fiksim! Brezi i ri i muzikanteve me origjine shqiptare ne Amerike eshte jo thjesht i talentuar, por i vecante dhe i jashtezakonshem! Shume i lumtur per kete!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.