Header Ads

Lyrical Son dhe MC Kresha - Me ta pyl


Jallaaaaa! Per nje moment mendova paskan vdek Lyrical e MC Kresha e paskan shku ne Parajse! Hahahhahaa! Asnji send se kam degju se e pata mendjen tek ajo kacurrelsja me rroba banje te kuqe. Ku e ka shpin' n' Kosove kjo? Hahahahhaha! Ene kjo tek 1:12 e mire e mire. Ajde kjo video na ka kall! Hahahahaha! Ok prit te degjoj kengen tani.


Tani! Nese kjo kenge ben 20 femra aty te kercejne  si  ne ekstasi cfare te them une? 
Normale qe fiksim! Lyrical e MC Kresha se bashku nuk mund te gabojne dot e kjo tashme eshte bere mese e qarte. Kupto? Boll mo me dissa se m'kan dal prej hunde! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.