Header Ads

Poni - Xhan Xhan


Problemi me videot e Ponit eshte se ne nje moment ajo duket shume hot (ne foton siper psh) e shume moderrne e ne momentin tjeter e mbuluar me trendafila si nuse fshati. Dua te them... a mi moooooooo! Kush i ka keto ide videosh?Nuk eshte problemi se ka gje te keqe te shtrihesh ne trendafila, problemi eshte tek realizimi made in sulltani i madherishem neperke, neperke e dreqit hahahhahaha (Nese e keni pare serialin e di per cfare flas). Kengetarja eshte fotozhenike dhe ka mundesi te realizoje video shume here me te mira e me te bukura, nderkohe qe keto video duken sikur jane xhiruar cdo jave nga pak, jane perzjere pastaj me njera-tjetren dhe opa! Kolazh! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.