Header Ads

Rita Ora dhe Cara Delevingne duke kenduar kercyer ne festen e DKNY


Mediat angleze kane filluar te shkruajne se pas kesaj performance (videoja me siper), Rita e irrituar me Cara Delevingne (modelen me te kerkuar te momentit ne Europe) i ka qendruar larg kesaj te fundit biles dhe kur kane qene ne te njejtat evente. Blla blla blla! Amon! Te ish merzitur Rita me te ja kish rras surratit e kish hudh nga skena POR me duhet te them qe ne disa momente gjate videos eeehhhh e ka kerkuar po e ka kerkuar tamam lol. Ok ok se bej gallate, vajzat duken qe jane tu be qejf, e Rita disi me e permbajtur per shkak te performances ndersa Cara se Cara lajle lule. Nejse, une per vete e kam fiksim kete video me kenaqi hahahahhaa. Ene une si Cara do beja po ta kisha shokun apo shoqen kengetar/e do dilja aty do kerceja i drogum, du me thene i pime, dmth esell por ne qejf. Oiiii! Gallate jane keto! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.